XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SETKOWICZ Adam
LOT 15
ID: 016015

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż zimowy z wronami
Technika:olej, tektura
Wymiary:24,6 x 34,8 cm
39 x 48,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.
Cena wywoławcza:3400 zł
Cena uzyskana:3400 zł