XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SETKOWICZ Adam
LOT 13
ID: 016013

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Gęsiarka
Technika:olej, płótno
Wymiary:34 x 50,5 cm
48 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:6500 zł