XVI Aukcja Dzieł Sztuki

14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

2 - 14 czerwca 2022 - godz. 10.00-18.00

SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam
LOT 14
ID: 016014

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Gęsiarz
Technika:olej, płótno
Wymiary:34 x 50,5 cm
48 x 62,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:5000 zł