XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

DZWONKOWSKI Aleksander
LOT 42
ID: 016042

DZWONKOWSKI Aleksander BIOGRAFIA

Tytuł:Złotowłosa (1923)
Technika:olej, tektura
Wymiary:47,8 x 36 cm
62,5 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany na odwrocie: "A Dzwonkowski | 1923"
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna