Krakowski Dom Aukcyjny®XVI Aukcja Dzieł Sztuki
14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00 Hotel Holiday Inn - Kraków ul. Wielopole 4 Licytacja live na portalu |
TERLECKI Alfred
LOT 51 | ID: 016051 |
TERLECKI Alfred BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Widok na kościół Mariacki od strony ul. Św. Krzyża (przed 1961) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 50 x 35 cm 63 x 47,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "ALFRED TERLECKI" Na odwrocie dedykacja autorska z dnia 7 IV 1961 r. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
Estymacja: | 3000 - 4000 zł |