XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SZYMAŃSKI Antonin
LOT 21
ID: 016021

SZYMAŃSKI Antonin BIOGRAFIA

Tytuł:Hucuł
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:95,5 x 62 cm
119 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "A. Szymański"
Widoczne zabrudzenie malatury.
Lokalne przemalowania oraz widoczne odspojenia między oryginalnym i zdublowanym płótnem.
Cena wywoławcza:5000 zł
Cena uzyskana:5000 zł