XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

Autor nieznany
LOT 44
ID: 016044

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret starca (XIX w.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:23,2 x 18,2 cm
31,2 x 26 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.
Estymacja:3000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna