XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

Autor nieznany
LOT 45
ID: 016045

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Żydzi przy rozmowie
Technika:olej, tektura
Wymiary:14,3 x 23,3 cm
22,3 x 30 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.S[nieczytelne]"
Estymacja:2000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna