XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

Autor nieznany
LOT 40
ID: 016040

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret mężczyzny w żupanie z guzami (XIX/XX w.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:66,5 x 53,5 cm
87 x 73,5 cm (z oprawą)
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej, krakelury na całej powierzchni oraz ubytki malatury na krawędziach i w okolicach krawędzi płótna.
Estymacja:4000 - 6000 zł Sprzedaż poaukcyjna