XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

Autor nieznany
LOT 41
ID: 016041

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta z lustrem (XIX w.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:80 x 60 cm
90 x 70 cm (z oprawą)
Obraz do konserwacji.
Cena wywoławcza:3000 zł
Cena uzyskana:6000 zł