XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

Autor nieznany
LOT 27
ID: 016027

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z pasterzem
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:72,2 x 92,5 cm
89 x 110,5 cm (z oprawą)
Lokalnie widoczne pojedyncze ubytki warstwy malarskiej.
Obraz po konserwacji.
Uszkodzona rama obrazu.
Estymacja:6000 - 9000 zł Sprzedaż poaukcyjna