XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 62
ID: 016062

Tytuł:Pomarańczowe tulipany (2018)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:30 x 40 cm
49 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "2018 E. DWURNIK"
Sygnowany i opisany na odwrocie: "2018 | E. DWURNIK | "POMARAŃCZOWE TULIPANY" | NR: XXIII-1633-7579"
Cena wywoławcza:32000 zł
Cena uzyskana:32000 zł