XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 63
ID: 016063

Tytuł:Czerwony tulipan (2018)
Technika:olej, akryl, płótno
Wymiary:18 x 13 cm
23,2 x 18,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "2018 E. DWURNIK"
Sygnowany na odwrocie: "E. DWURNIK"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:16000 zł