XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

GERLACH Eugeniusz
LOT 66
ID: 016066

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Tancerka (2012)
Technika:pastel, karton
Wymiary:70 x 27,5 cm
93,5 x 49 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "E Gerlach | 2012"
Opisany p.d.: "Kraków | 14/III"
Sygnowany i opisany na odwrocie.
Na odwrocie pieczątka autorska Eugeniusza Gerlacha.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł