XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

GERLACH Eugeniusz
LOT 65
ID: 016065

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (2002)
Technika:olej, płótno
Wymiary:90,5 x 42,5 cm
95,4 x 47,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "E. Gerlach 2002"
Cena wywoławcza:7000 zł
Cena uzyskana:7000 zł