XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

KARMAŃSKI Jan
LOT 33
ID: 016033

KARMAŃSKI Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Letni dzień w ogrodzie (1940)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:50 x 60 cm
65 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "J. KARMAŃSKI 1940"
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna