XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 7
ID: 016007

Tytuł:Głowa białego konia (1948)
Technika:olej, sklejka
Wymiary:35,5 x 35 cm
46,5 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1948"
Widoczne dwa podłużne pęknięcia sklejki (l.śr.).
Estymacja:20000 - 40000 zł Sprzedaż poaukcyjna