XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 6
ID: 016006

Tytuł:Ułan i dziewczyna (1951)
Technika:olej, tektura
Wymiary:34 x 50 cm
49 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1951"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz dwie pieczątki artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Cena wywoławcza:15000 zł
Cena uzyskana:15000 zł