XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 3
ID: 016003

Tytuł:Patrol (1938)
Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 50,3 cm
52,5 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1938"
Obraz po konserwacji.
Cena wywoławcza:19000 zł
Cena uzyskana:32000 zł