XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 1
ID: 016001

Tytuł:Odpoczynek ułana (1937)
Technika:olej, tektura
Wymiary:54,8 x 79,5 cm
72,5 x 97 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1937"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "681" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Obraz po konserwacji.
Zwichrowana rama obrazu.
Cena wywoławcza:26000 zł
Cena uzyskana:26000 zł