XVI Aukcja Dzieł Sztuki

14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

2 - 14 czerwca 2022 - godz. 10.00-18.00

LOT 1
ID: 016001

Tytuł:Odpoczynek ułana (1937)
Technika:olej, tektura
Wymiary:54,8 x 79,5 cm
72,5 x 97 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Kossak | 1937"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków i wpisanym numerem "681" oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu. Obraz po konserwacji.
Zwichrowana rama obrazu.
Cena wywoławcza:26000 zł
Cena uzyskana:26000 zł