XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 4
ID: 016004

Tytuł:Wesele krakowskie
Technika:olej, płótno
Wymiary:79,5 x 90,5 cm
101 x 111,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "Jerzy Kossak 1930"
Na odwrocie dwie pieczątki Jerzego Kossaka z herbem rodu Kossaków oraz pieczątka artysty z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Cena wywoławcza:29000 zł
Cena uzyskana:37000 zł