XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 5
ID: 016005

Tytuł:Polowanie par force (1930)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 100 cm
88 x 118,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Kossak | 1930"
Na odwrocie pieczątka Jerzego Kossaka z potwierdzeniem autentyczności obrazu.
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz dwa niewielkie ubytki malatury (śr.d).
Widoczne wybrzuszenie podłoża.
Estymacja:40000 - 60000 zł Sprzedaż poaukcyjna