XVI Aukcja Dzieł Sztuki

14 czerwca (wtorek) 2022 - godz. 19.00

Hotel Holiday Inn holiday inn - Kraków ul. Wielopole 4

Licytacja live na portalu

2 - 14 czerwca 2022 - godz. 10.00-18.00

POCHWALSKI Józef Mikołaj

POCHWALSKI Józef Mikołaj
LOT 49
ID: 016049

POCHWALSKI Józef Mikołaj BIOGRAFIA

Tytuł:Trójca Święta (1926)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:50 x 35,5 cm
53,5 x 39 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.d.: "Józef Pochwalski 1926/X"
Widoczne zagięcia i ubytki farby na narożach.

Estymacja:3000 - 4000 zł