XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

POCHWALSKI Józef Mikołaj
LOT 49
ID: 016049

POCHWALSKI Józef Mikołaj BIOGRAFIA

Tytuł:Trójca Święta (1926)
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:50 x 35,5 cm
53,5 x 39 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Józef Pochwalski 1926/X"
Widoczne zagięcia i ubytki farby na narożach.
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna