XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SŁABIAK Juliusz
LOT 24
ID: 016024

SŁABIAK Juliusz BIOGRAFIA

Tytuł:Powrót z polowania
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 75,5 cm
71 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"
Cena wywoławcza:4400 zł
Cena uzyskana:6000 zł