XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LESZKO Ludwik
LOT 31
ID: 016031

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Kąpiel w rzece (1944)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70,5 x 100 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Leszko | 1944"
Estymacja:3000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna