XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

REYZNER Mieczysław
LOT 38
ID: 016038

REYZNER Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety (1905)
Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 81 cm
100,5 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.śr.: "Mieczysław Reyzner | 1905"
Widoczne jasne zarysowanie malatury (l.g.).
Łatka na odwrocie płótna.
Estymacja:8000 - 12000 zł Sprzedaż poaukcyjna