XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

KLIMOWSKI Stanisław
LOT 39
ID: 016039

KLIMOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Dziewczynka z kwiatami (1931)
Technika:olej, płótno
Wymiary:110 x 66 cm
130 x 84,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "SKlimowski Wiśnicz.N. 21/VII. 1931."
Cena wywoławcza:6000 zł
Cena uzyskana:6000 zł