XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SASKI Sylweriusz
LOT 20
ID: 016020

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Tytuł:Śmieszka
Technika:olej, płótno
Wymiary:41 x 34 cm
50,5 x 43,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski"
Na odwrocie metka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z 1941 roku.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł