XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

SASKI Sylweriusz
LOT 19
ID: 016019

SASKI Sylweriusz BIOGRAFIA

Tytuł:Przy melodii dud
Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 127 cm
110 x 145 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Sylw. Saski" Opisany na blejtramie obcą ręką.
Cena wywoławcza:14000 zł
Cena uzyskana:14000 zł