XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

LOT 52
ID: 016052

ZIN Wiktor BIOGRAFIA

Tytuł:Polski dworek jesienią (1982)
Technika:pastel, tektura
Wymiary:34,5 x 59 cm (w świetle passe-partout)
55,5 x 80 cm (wymiary podłoża)
65 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "WiktorZin 82"
Cena wywoławcza:10000 zł
Cena uzyskana:18000 zł