XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

WODZINOWSKI Wincenty
LOT 18
ID: 016018

WODZINOWSKI Wincenty BIOGRAFIA

Tytuł:Żniwa (1924)
Technika:olej, tektura
Wymiary:70 x 99,5 cm
92 x 121,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "W Wodzinowski | 1924"
Uszkodzona rama obrazu.

Estymacja:7000 - 9000 zł