XVI Aukcja Dzieł Sztuki (14 VI 2022)

BOROWICKI Władysław
LOT 25
ID: 016025

BOROWICKI Władysław BIOGRAFIA

Tytuł:Trójka
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 80 cm
68,5 x 93,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "W. BOROWICKI"
Cena wywoławcza:2600 zł
Cena uzyskana:3200 zł