XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

TERLECKI Alfred
LOT 42
ID: 018042

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Tytuł:Widok na kościół Mariacki od strony ul. Św. Krzyża (przed 1961)
Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 35 cm
63 x 47,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ALFRED TERLECKI"
Na odwrocie dedykacja autorska z dnia 7 IV 1961 r.
Estymacja:2000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna