XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

ANERI WEISS Irena
LOT 10
ID: 018010

ANERI WEISS Irena BIOGRAFIA

Tytuł:Portret doktora Czesława Warchałowskiego (1971)
Technika:olej, tektura
Wymiary:49,5 x 35 cm
58,5 x 43,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "aneri | 1971"
Na odwrocie metka z autorską dedykacją artystki.
Lokalne spękania warstwy malarskiej w partii tła obrazu.
Estymacja:3000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna