XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna
LOT 63
ID: 018063

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA

Tytuł:Poręba Wielka
Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: "A. Maślakiewicz-Brzozowska"
Cena wywoławcza:1500 zł
Cena uzyskana:1500 zł