XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

RZEPIŃSKI Czesław
LOT 39
ID: 018039

RZEPIŃSKI Czesław BIOGRAFIA

Tytuł:Katedra Wawelska
Technika:autolitografia, papier
Wymiary:33,5 x 26,5 cm (w świetle passe-partout)
54 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany ołówkiem p.d.: "Rzepiński"

Estymacja:1000 - 3000 zł