XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

GERLACH Eugeniusz
LOT 107
ID: 018107

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Kościół św. Wojciecha w Krakowie
Technika:olej, płyta
Wymiary:55,5 x 62,5 cm
66 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "E Gerlach"
Cena wywoławcza:1800 zł
Cena uzyskana:2200 zł