XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

GERLACH Eugeniusz
LOT 109
ID: 018109

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż
Technika:olej, płyta
Wymiary:59,8 x 45,9 cm
Sygnowany l.d: "EGerlach"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1900 zł