XVIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 września (środa) 2022 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

1 - 14 września 2022 - godz. 10.00-18.00

GERLACH Eugeniusz

GERLACH Eugeniusz
LOT 109
ID: 018109

GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż
Technika:olej, płyta
Wymiary:59,5 x 45,8 cm
Uwagi:Sygnowany l.d: "EGerlach"

W przypadku tej pozycji nie będzie doliczana opłata aukcyjna.
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1900 zł