XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PELLO Ewa
LOT 102
ID: 018102

PELLO Ewa BIOGRAFIA

Tytuł:Latawce (1997)
Technika:pastel, papier
Wymiary:45 x 59 cm
69 x 82,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "EWA | PELLO | 97"
Estymacja:5000 - 8000 zł Sprzedaż poaukcyjna