Krakowski Dom Aukcyjny®XVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PANEK Jerzy
LOT 95 | ID: 018095 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret (1981) |
Technika: | kredka, papier |
Wymiary: | 29,5 x 20,8 cm 52 x 46 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany ołówkiem śr.g: "Panek 81" |
Cena wywoławcza: | 1000 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |