XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

PANEK Jerzy
LOT 95
ID: 018095

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Tytuł:Autoportret (1981)
Technika:kredka, papier
Wymiary:29,5 x 20,8 cm
52 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem śr.g: "Panek 81"
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł