XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

ORACZEWSKI Józef
LOT 92
ID: 018092

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Tytuł:Drzewo V (1984)
Technika:olej, płótno
Wymiary:80,5 x 80,5 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "KORACZ/84"
Na odwrocie metka autorska z opisem.
Estymacja:6000 - 9000 zł Sprzedaż poaukcyjna