XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

ORACZEWSKI Józef
LOT 93
ID: 018093

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Tytuł:Drzewa IX (1986)
Technika:olej, technika własna, płótno
Wymiary:46 x 61,5 cm
56 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "KORACZ / 86"
Na odwrocie metka autorska z opisem.
Na całej powierzchni obrazu widoczne krakelury oraz pojedyncze ubytki farby.
Estymacja:3000 - 5000 zł Sprzedaż poaukcyjna