XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KOSTUR Karol
LOT 82
ID: 018082

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Powrót z kościoła
Technika:olej, płótno
Wymiary:35 x 45 cm
39,7 x 49,2 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Kostur"
Cena wywoławcza:1100 zł
Cena uzyskana:1100 zł