XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KOSTUR Karol
LOT 83
ID: 018083

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Po mszy II (1985)
Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:30,2 x 48,7 cm
38,5 x 57 cm (wymiary arkusza)
Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 85"
Estymacja:1500 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna