XVIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 września (środa) 2022 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

1 - 14 września 2022 - godz. 10.00-18.00

KOSTUR Karol

KOSTUR Karol
LOT 83
ID: 018083

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Po mszy II (1985)
Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:30,2 x 48,7 cm
38,5 x 57 cm (wymiary arkusza)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "K. Kostur | 85"

Estymacja:1500 - 3000 zł