XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KOSTUR Karol
LOT 80
ID: 018080

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Po modlitwie (1981)
Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:29,4 x 34,4 cm (w świetle oprawy)
48,7 x 55 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Karol Kostur | 1981"
Cena wywoławcza:900 zł
Cena uzyskana:1000 zł