XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KOSTUR Karol
LOT 81
ID: 018081

KOSTUR Karol BIOGRAFIA

Tytuł:Żydowski pogrzeb
Technika:olej, płótno
Wymiary:48 x 65 cm
56,5 x 73 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "K. Kostur"
Cena wywoławcza:1700 zł
Cena uzyskana:1700 zł