XVIII Aukcja Dzieł Sztuki

14 września (środa) 2022 - godz. 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności na sali.

1 - 14 września 2022 - godz. 10.00-18.00

KRCHA Emil

KRCHA Emil
LOT 55
ID: 018055

KRCHA Emil BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z kwiatami (1952)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:40,2 x 54 cm
58 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "E. Krcha 52"
Na odwrocie trzy szkice muszli ślimaka (tusz, ołówek).
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.

Estymacja:3000 - 4000 zł