XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

KRCHA Emil
LOT 55
ID: 018055

KRCHA Emil BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z kwiatami (1952)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:40,2 x 54 cm
58 x 69 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "E. Krcha 52"
Na odwrocie trzy szkice muszli ślimaka (tusz, ołówek).
Na odwrocie metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie.
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna