XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

LESZKO Ludwik
LOT 62
ID: 018062

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Ruiny na skarpie (1920)
Technika:olej, tektura
Wymiary:59 x 36 cm
66 x 43 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "L. Leszko 1920"
Widoczny niewielki ubytek farby (p.śr.).
Na odwrocie szkic popiersia mężczyzny sygnowany i datowany "L. Leszko | 1920r"
Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna