XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

LESZKO Ludwik
LOT 60
ID: 018060

LESZKO Ludwik BIOGRAFIA

Tytuł:Galary na Wiśle (1949)
Technika:olej, tektura
Wymiary:62,5 x 99,5 cm
74 x 112 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Leszko | 1949"
Widoczne zabrudzenia warstwy malarskiej oraz liczne wybrzuszenia podłoża.

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.
Estymacja:3000 - 4000 zł Sprzedaż poaukcyjna