XVIII Aukcja Dzieł Sztuki (14 IX 2022)

JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 74
ID: 018074

JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Panorama Paryża
Technika:tusz, papier
Wymiary:21 x 34 cm (w świetle passe-partout)
36 x 48 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "M. Janikowski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja Zygmunta Firyna*, Paryż.

Zygmunt Firyn* Zygmunt Firyn (1909-1966), zasłużony patriota, członek m.in. Towarzystwa Historyczno-Literackiego oraz Towarzystwa Pomocy Polakom w Paryżu.

Fot. ze zbiorów prywatnych rodziny kolekcjonera.

Estymacja:2000 - 3000 zł Sprzedaż poaukcyjna